درباره ما

درباره ما

درباره ثبت شرکت باما

امور حقوقی و اداری شرکت ها شامل: ثبت شرکت ،‌ ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکت ، اخذ کارت بازرگانی ،‌ دریافت کد اقتصادی ، خدمات ارزش افزوده و . . . ،‌موارد بسیار مهمی هستند که تمام کسب و کار ها از زمان شروع به کار و توسعه به انها نیاز دارند . مواردی که عمدتا به دلیل عدم وجود آگاهی از اطلاعات حقوقی مرتبط ،‌قوانین کار ،‌قوانین مربوط به ثبت شرکت و همچنین مراحل ثبت شرکت ، مراحل ثبت برند، برای برخی افراد بسیار زمان بر بوده که علاوه بر اتلاف زمان ،‌ هزینه بیشتری را نیز متحمل می کند .

سابقه فعالیت ثبت شرکت باما

موسسه حقوقی ثبت باما با ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه امور حقوقی و ثبت شرکت ها ، همچون عضوی از گروه شما ،‌ در کلیه مراحل ثبت شرکت تا تغییرات ثبت شرکت و . . . امین و همراه شما خواهد بود تا کارهای شما را به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن انجام دهد .

موسسه حقوقی باما با مدیریت سرکار خانم علیجانی در تمامی امور شناخت لازم و کافی را داشته و با داشتن سابقه ای درخشان در حوضه ی فعالیت خود توانایی راهنمایی شما در همه ی امور مربوط به شرکت را دارند و همچنین با استخدام کارشناسان مجرب و توانمند در زمینه های ثبتی کارهای شما را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند .

ثبت شرکت باما در رزومه کاری خود افتخار همکاری با شرکت های بزرگ و معتبری همچون آرارات دخان خاورمیانه ، آمیتیس تنباکو ، صنایع مروارید پرگاس ( نمایندگی انحصاری Big Bear ) ، کار و تجارت دوار مولد ، جورابان ، دلتا دارو ، تولیدی گیلان ( دستکش های ویولت و … ) ، سپند پلیمر ، صرافی VIP ، ویرا طب جراح ، نگار افشید ، صنایع شیمیایی سمنان یاس و … را دارد .